במיוחד לתקופת הקורונה- הרצאות Zoom In


במיוחד לתקופת הקורונה- הרצאות Zoom In

שינויים והסתגלות לשינויים הם חלק בלתי נפרד מהשיגרה של ארגונים.

יחד עם זאת, בימים אלה כולנו חווים מציאות שמשתנה בקצב מסחרר, אי וודאות שמלווה כמעט כל רגע ורגע וקושי בתכנון גם בטווח הקצר. במצב כזה קשה מאוד לבנות שגרה ולחוש יציבות, משום שאנו יודעים שבכל רגע הדברים יכולים להשתנות ולהתהפך...

זו הסיבה שעובדים ומנהלים רבים חווים תחושת סטרס ואובדן שליטה, הן במסגרת חייהם המקצועיים והן בחייהם האישיים.

אולי יותר מתמיד זו העת לשים את הדגש על רווחתם הנפשית של כלל העובדים בארגון, ולתת להם כלים לחיזוק החוסן הנפשי ולהתמודדות אפקטיבית עם המציאות החדשה.

הרצאות Zoom In עושות בדיוק את זהכל הרצאה מאפשרת למשתתפים בה להתבונן פנימה אל תוך עצמם, אל המחשבות וההתנהגויות האוטומטיות שלהם וללמוד דרכים אחרות להתבונן במציאות, וכלים פרקטיים להתמודדות עם האתגרים השונים הקיימים בה.

ההרצאות מתקיימות במערכת הזום באופן חווייתי הכולל תרגילים המשתפים את הקהל ומתאימים למרחב הוירטואלי, סרטונים, מצגות וכדומה.

כל הרצאה הינה בת שעה ומיועדת לקהל של עד 100 משתתפים.


נושאי ההרצאות:

  • "אני מאבד את זה": מהו ניהול רגשות ואיך עושים את זה?- בהרצאה נבין מהם 3 הסגנונות העיקריים של התמודדות עם רגשות, מה קורה לנו במוח בסיטואציות טעונות רגשית ומדוע במיוחד בתקופה זו אנחנו "יוצאים מהכלים" ומאבדים שליטה. ההרצאה תכלול כלים מעשיים לוויסות וניהול רגשי שיקל על ההתמודדות הן בעבודה והן בבית.

  • "בואו נדבר על זה": תקשורת פתוחה גם כשהבית סגור- ההרצאה תחשוף את אחד הגורמים המשפיעים ביותר על תקשורת בכלל ובתוך המשפחה בפרט, נבין אילו טעויות אנחנו עלולים לעשות בתקשורת עם בני המשפחה שלנו ומדוע בבידוד הדבר מתעצם. ההרצאה תתן טיפים כיצד לתקשר באופן פתוח ומקדם ולייצר אווירה נעימה בבית.

  • "אין לי זמן": על חשיבות ניהול העצמי במרחב הזמן- ההרצאה תאפשר התבוננות בבזבזני הזמן שלנו, נבין האם מולטיטסקינג אכן מסייע לנו "להרוויח" זמן, ונכיר כלי מעשי לניהול נכון של עצמנו ושל המשימות שלנו, באופן שיוריד את מפלס הלחץ ויגביר את שביעות הרצון שלנו מחיינו.

  • "אי של וודאות": כיצד להגביר תחושת שליטה בתנאי אי וודאות- בהרצאה נחשף גם לצדדים החיוביים של אי וודאות, נכיר 2 גישות עיקריות להתמודדות עם תנאי אי וודאות, נלמד כיצד השפה בה אנחנו מדברים משפיעה על התמודדותנו ומה עלינו לעשות בכדי להגביר את תחושת השליטה וההשפעה על מציאות חיינו.

  • "הדבר היחיד שקבוע הוא שינוי": התמודדות עם שינויים- בהרצאה נדבר על השינויים שזימנה לנו תקופת הקורונה ועל הסיבות בגינן אנחנו כל כך נרתעים משינויים, נבין כמה השפעה יש לתפיסות ולקבעונות תפיסתיים על יכולתנו להתמודד עם שינויים ונקבל טיפים להתמודדות מיטבית עם שינויים בעבודה ובבית.

  • "חצי הכוס המלאה": אופטימיות כתרופה ללחץ- ההרצאה תחדד את מושג הלחץ ואת הסיבות לכך שאת חלקנו לחץ משתק בעוד את האחרים הוא מאתגר, נחשף ל 12 עיוותי החשיבה שמגבירים בנו לחץ ונכיר לעומק מהי באמת אופטימיות וכיצד נאמץ אותה כדי להתמודד עם מצבי לחץ.להזמנת הרצאה וקבלת הצעת מחיר לחצו כאן